Manufacturer No:B7A-R6A38
Manufacturer:Omron
Type:Other Modules
Description:Other Modules 16 NPN OUT CONN 3MS LOADOFF
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Other Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Transistor I/O Link Module - Outputs |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Operating Supply Voltage: | 12 V to 24 V |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Description/Function: | NPN open collect ouput |
| Maximum Operating Temperature: | + 55 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 10 C |
| Product Type: | Other Modules |
| Series: | B7A |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Part # Aliases: | B7AR6A38 |
| Unit Weight: | 5.643834 oz |
HOT
50010R-10
Brand:Renesas / Dialog

2294800-R
Brand:Microchip Technology

NB-80E-01-H
Brand:TDK

PCI-8134A
Brand:ADLINK Technology

B7A-R6A57
Brand:Omron Automation and Safety
PCM-23U1DG-CE
Brand:Advantech

MNS2-4-W2-PC-01
Brand:Monnit

2291000-R
Brand:Microchip Technology

MNS2-9-IN-PC-01-SOL
Brand:Monnit
32048IXS
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






