Manufacturer No:GS3470-IBE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs GS3470 - 3G HD SD SDI RECEIVER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | 3G HD SD SDI Receiver |
| Number of Channels: | 8 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Operating Supply Current: | 20.3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | BGA-100 |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 287 mW |
| Product: | SDI Receiver |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 20 bit 10 bit |
| Series: | GS3470 |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.26 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.14 V |
HOTTW8846-LA1-CE
Brand:Renesas / Intersil

TVP5146M2PFP
Brand:Texas Instruments

ADV7180KCP32Z-RL
Brand:Analog Devices

MU82645DES S LM6B
Brand:Intel

GS2965-INTE3
Brand:Semtech

FT810Q-R
Brand:Bridgetek

FT813Q-T
Brand:Bridgetek
BT817AQ-T
Brand:Bridgetek

MAX9406ETM+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

ADV7281WBCPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






