Manufacturer No:ISL79988IRZ
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs ISL79988 EVAL BRD 1 al 4CH Analog Video
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V 3.3 V |
| Operating Supply Current: | - |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-48 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.85 mm |
| Interface Type: | I2C |
| Length: | 7 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Video Decoders |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 10 bit |
| Series: | ISL7998x |
| other: | 260 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | - |
| Supply Voltage - Min: | - |
| Width: | 7 mm |
| Unit Weight: | 0.004480 oz |
HOT
ADV7280BCPZ
Brand:Analog Devices

ISL79987ARZ
Brand:Renesas / Intersil

ADV7280ABCPZ-M
Brand:Analog Devices

AD725ARZ
Brand:Analog Devices

GS2971AIBTE3
Brand:Semtech

TVP5150AM1IPBS
Brand:Texas Instruments

GS6080-INTE3
Brand:Semtech

ADV7341BSTZ
Brand:Analog Devices

GS2970AIBTE3
Brand:Semtech

ADV7281WBCPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






