Manufacturer No:TW9984AT-NA1-GE
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs TW9984AT-NA1-GE 4CH Differential Input Video Decoder (Auto)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-68 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Development Kit: | TW9984AT-NA1-GE-EVAL |
| Height: | 0.85 mm |
| Length: | 10 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Automotive ICs |
| Product Type: | Video ICs |
| Resolution: | 10 bit |
| Series: | TW9984 |
| other: | 168 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 10 mm |
| Unit Weight: | 0.007972 oz |
HOT
TVP5147M1PFPR
Brand:Texas Instruments

BH76332FVM-TR
Brand:ROHM Semiconductor

FT812Q-T
Brand:Bridgetek

STDP4028-AB
Brand:Kinetic Technologies

ADV7281WBCPZ
Brand:Analog Devices
PI3HDX414FCEEX
Brand:Diodes Incorporated

GS12070-IBE3
Brand:Semtech

GV7700-INE3
Brand:Semtech

LMH0356SQ-40/NOPB
Brand:Texas Instruments

AD724JRZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






