Manufacturer No:TW9990AT-NA1-GR
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Video ICs
Description:Video ICs Video Decoder with Diff. CVBS Inputs
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Video Decoder |
| Number of Channels: | 1 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 3.3 V |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WFQFN-32 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Renesas / Intersil |
| Height: | 0.85 mm |
| Length: | 5 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | TW9990 |
| other: | 490 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Width: | 5 mm |
| Unit Weight: | 0.002374 oz |
HOT
MU82645DES S LM6B
Brand:Intel

GS12070-IBE3
Brand:Semtech

GS2965-INTE3
Brand:Semtech

TVP5150AM1IPBS
Brand:Texas Instruments

TW6865-TA1-CR
Brand:Renesas / Intersil

TVP5146M2PFP
Brand:Texas Instruments

ADV7280BCPZ
Brand:Analog Devices

GS2970AIBTE3
Brand:Semtech

ADV7282AWBCPZ-M
Brand:Analog Devices

ADV7281WBCPZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






