Manufacturer No:LMH0318RTWT
Manufacturer:Texas Instruments
Type:Video ICs
Description:Video ICs 3G HD/SD SDI reclocker with integrated cable driver 24-WQFN -40 to 85
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Texas Instruments |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Reclocker |
| Number of Channels: | 2 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 2.5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WQFN-24 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Bandwidth: | 5 MHz |
| Brand: | Texas Instruments |
| Interface Type: | SMBus SPI |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Operating Temperature Range: | - 40 C to + 85 C |
| Pd - Power Dissipation: | 400 mW |
| Product: | Serial Digital Interface |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | LMH0318 |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Unit Weight: | 0.001411 oz |
HOT
ADV7282WBCPZ
Brand:Analog Devices
TW6865-TA1-CRH
Brand:Renesas / Intersil

LMH0307SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments
STDP4320-BA
Brand:Kinetic Technologies

LMH0302SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT812Q-R
Brand:Bridgetek

TVP5147M1IPFP
Brand:Texas Instruments

LMH0002SQ/NOPB
Brand:Texas Instruments

FT801Q-R
Brand:Bridgetek

GS2970-IBE3
Brand:Semtech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






