Manufacturer No:GS6151-INTE3
Manufacturer:Semtech
Type:Video ICs
Description:Video ICs 6G UHD-SDI Multi- Rate 2:1 Reclocker
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Video ICs |
| RoHS: | Details |
| Type: | Low Power 2:1 Reclocker |
| Number of Channels: | 4 Channel |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V |
| Operating Supply Current: | 90 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | QFN-32 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Bandwidth: | 590 kHz 1.28 MHz 7 MHz 14 MHz |
| Brand: | Semtech |
| Interface Type: | Serial |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Pd - Power Dissipation: | 630 mW |
| Product: | Multi-Rate 6G UHD-SDI Reclocker |
| Product Type: | Video ICs |
| Series: | GS6151 |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Video ICs |
| Supply Voltage - Max: | 1.89 V 2.625 V |
| Supply Voltage - Min: | 1.71 V 1.14 V |
HOT
FT812Q-T
Brand:Bridgetek
BT817AQ-T
Brand:Bridgetek

LMH0307SQE/NOPB
Brand:Texas Instruments

BT816Q-T
Brand:Bridgetek

GS1661AIBE3
Brand:Semtech

GS6080-INTE3
Brand:Semtech

GS2972-IBTE3
Brand:Semtech

SN65DSI85TPAPRQ1
Brand:Texas Instruments

FT813Q-R
Brand:Bridgetek

STDP4028-AB
Brand:Kinetic Technologies
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






