Manufacturer No:09456000332
Manufacturer:HARTING
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables RJI CBL HYBRID 20M-RING
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | HARTING |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Networking |
| Cable Length: | 20 m |
| Wire Gauge - AWG: | 26 AWG |
| Jacket Color: | Black |
| Jacket Material: | Polyurethane (PUR) |
| Voltage Rating: | 150 V |
| Brand: | HARTING |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Part # Aliases: | 09-45-600-0332 09 45 600 0332 9456000332 |
| Unit Weight: | 7 lbs |
HOT
1896/5C SL001
Brand:Alpha Wire

8105 060100
Brand:Belden Wire & Cable

1510C B59500
Brand:Belden Wire & Cable

191-031190-00
Brand:Amphenol Socapex

1941/3 BK003
Brand:Alpha Wire

1501692
Brand:Phoenix Contact

8108 060100
Brand:Belden Wire & Cable

1419152
Brand:Phoenix Contact

9464 060U500
Brand:Belden Wire & Cable

1422024
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






