Manufacturer No:1416570
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:Multi-Conductor Cables
Description:Multi-Conductor Cables VS-OE-OE-936-100 0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | Multi-Conductor Cables |
| RoHS: | Details |
| Type: | Networking |
| Shielding: | Shielded |
| Number of Conductors: | 4 Conductor |
| Cable Length: | 100 m |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG |
| Outside Diameter: | 7.25 mm |
| Jacket Color: | Black |
| Jacket Material: | Polyethylene Cross Linked (XLPE/XPE) |
| Conductor Material: | Tinned Copper |
| Stranding: | 7 x 0.25 |
| Voltage Rating: | 300 VAC |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Product Type: | Multi-Conductor Cables |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Cable |
| Unit Weight: | 0.246918 oz |
HOT
82A0111-22-9
Brand:TE Connectivity / Raychem

1539350
Brand:Phoenix Contact

155220-0064
Brand:Molex / Flamar

1550708
Brand:Phoenix Contact

82761 877U500
Brand:Belden Wire & Cable

5100FE 008500
Brand:Belden Wire & Cable

1501838
Brand:Phoenix Contact

55PC2121-24-9/96-9
Brand:TE Connectivity / AMP

09456000332
Brand:HARTING

3600B/36-100
Brand:3M Electronic Solutions Division
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






