Manufacturer No:TMCM-6214-CANopen
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives Stepper Motor Controller/Driver 6-Axes 2A 10-30V CANopen Firmware
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Stepper Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 10 V to 30 V |
| Current Rating: | 1.9 A |
| Number of Phases: | 2 Phase |
| Series: | TMCM-6214 |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Part # Aliases: | 10-0357 |
| Unit Weight: | 2.857191 oz |
HOT
R88M-GP20030H
Brand:Omron Automation and Safety

902-0088-001
Brand:ROBOTIS

PD57-2-1161
Brand:ADI Trinamic
R88M-GP20030H-B
Brand:Omron Automation and Safety

R88M-G10030L-BO
Brand:Omron Automation and Safety

1201613
Brand:Phoenix Contact
STR3
Brand:Applied Motion

QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic

FIT0774
Brand:DFRobot

902-0086-000
Brand:ROBOTIS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






