Manufacturer No:902-0003-001
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors AX-12A
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 50 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 1023 steps / rev |
| Series: | AX |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOT
QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic

PD60-3-1076
Brand:ADI Trinamic

1201694
Brand:Phoenix Contact
R88M-GP20030H-B
Brand:Omron Automation and Safety

MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components

RSGD6025GGVX210
Brand:Carlo Gavazzi

R88M-K1K020F
Brand:Omron Automation and Safety
R88M-GP40030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

PD60-3-1160-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic

NEMA11-13-01D-AMT112S
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






