Manufacturer No:902-0139-000
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors XH540-W270-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 12 V |
| Length: | 58.5 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Resolution: | 4096 steps / rev |
| Series: | Dynamixel-XH |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Maxon Motor - 12 V |
| Unit Weight: | 5.816394 oz |
HOT
ATS480D88Y
Brand:Schneider Electric

DRV8231DDAR
Brand:Texas Instruments

MAX22201ATC+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
R88M-GP20030H-BO
Brand:Omron Automation and Safety

ATS480D62Y
Brand:Schneider Electric
HT34-696D-YAA
Brand:Applied Motion

902-0088-001
Brand:ROBOTIS

PD57-2-1260-TMCL
Brand:ADI Trinamic

ATS480D75Y
Brand:Schneider Electric

QSH2818-51-07-012-8k
Brand:ADI Trinamic
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






