Manufacturer No:902-0088-001
Manufacturer:ROBOTIS
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors PM54-060-S250-R
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ROBOTIS |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| Voltage Rating: | 24 V |
| Length: | 126 mm |
| Brand: | ROBOTIS |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| Series: | Dynamixel-P |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Actuator |
| Unit Weight: | 1.883 lbs |
HOT
TMCM-3212-CANOPEN
Brand:ADI Trinamic
R88M-GP20030S-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

PD42-2-1240-TMCL
Brand:ADI Trinamic
R88M-GP20030H-B
Brand:Omron Automation and Safety

902-0133-000
Brand:ROBOTIS

902-0125-000
Brand:ROBOTIS

MG16B-300-AA-00
Brand:Nidec Components

902-0156-000
Brand:ROBOTIS

R88M-GP20030H-BS2
Brand:Omron Automation and Safety

ATS480C21Y
Brand:Schneider Electric
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






