Manufacturer No:TMCM-1270-CANOPEN
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives Stepper Motor Driver Single Axis CAN 1.2A 12-24V TMCL Firmware Housing
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Stepper Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 6 V to 26 V |
| Current Rating: | 1.2 A |
| Number of Phases: | 2 Phase |
| Series: | TMCM-1270 |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Part # Aliases: | 10-0304 |
| Unit Weight: | 1.093493 oz |
HOT
R88M-GP20030L-BO
Brand:Omron Automation and Safety

TMCM-1230-CANopen
Brand:ADI Trinamic

R88M-GP20030H-OS2
Brand:Omron Automation and Safety

DRV8251ADDAR
Brand:Texas Instruments

RSGD6085GGVX310C
Brand:Carlo Gavazzi

MAX22201ATC+T
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
R88M-GP20030H-O
Brand:Omron Automation and Safety

1201694
Brand:Phoenix Contact

QBL4208-61-04-013
Brand:ADI Trinamic
HT34-687
Brand:Applied Motion
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






