Manufacturer No:TMCM-1140-CANOPEN
Manufacturer:Analog Devices Inc.
Type:Motor Drives
Description:Motor Drives Stepper Motor Controller/Driver Single Axis RS485 CAN USB 2A 24VCANopen Firmware
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Analog Devices Inc. |
| Product Category: | Motor Drives |
| RoHS: | Details |
| Motor Drive Type: | Step Motor Drive |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Current Rating: | 2 A |
| Frame Size - NEMA: | NEMA 17 |
| Series: | TMCM-1140 |
| Brand: | ADI Trinamic |
| Product Type: | Motor Drives |
| other: | 5 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Part # Aliases: | 10-0273 |
| Unit Weight: | 0.317466 oz |
HOTR88M-G10030L-OS2
Brand:Omron Automation and Safety
HT23-554D-ZAA
Brand:Applied Motion

QBL4208-41-04-006
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1076
Brand:ADI Trinamic

PD60-3-1076
Brand:ADI Trinamic

QSH6018-86-28-310
Brand:ADI Trinamic

ATS480D75Y
Brand:Schneider Electric

QSH4218-51-10-049
Brand:ADI Trinamic

TMCM-6212-TMCL
Brand:ADI Trinamic

NEMA11-13-01D-AMT112S
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






