Manufacturer No:900-00005
Manufacturer:Parallax
Type:AC DC & Servo Motors
Description:AC DC & Servo Motors SERVO ASSEMBLY
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Parallax |
| Product Category: | AC DC & Servo Motors |
| RoHS: | Details |
| Product: | Servo Motors |
| Voltage Rating: | 6 VDC |
| Length: | 2.2 in |
| Minimum Holding Torque: | 38 oz |
| Motor Drive Type: | DC Servo |
| Brand: | Parallax |
| Product Type: | AC DC & Servo Motors |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Motors & Motor Drives |
| Type: | Standard |
| Unit Weight: | 1.552054 oz |
HOT
3G3MX2-A4015-V1
Brand:Omron Automation and Safety

FIT0774
Brand:DFRobot

QSH4218-51-10-049
Brand:ADI Trinamic

R88M-K1K020F
Brand:Omron Automation and Safety

902-0124-000
Brand:ROBOTIS

ATS480D62Y
Brand:Schneider Electric

QSH5718-76-28-189
Brand:ADI Trinamic

TMCM-1160-TMCL
Brand:ADI Trinamic

1201650
Brand:Phoenix Contact
R88M-GP20030H-O
Brand:Omron Automation and Safety
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






