Manufacturer No:SQF-MSDM1-4G-21E
Manufacturer:Advantech
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards SQF Micro SD C10 MLC 4G 1CH (-40-85C)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Memory Cards |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | MLC |
| Memory Size: | 4 GB |
| Sustained Write: | 20 MB/s |
| Sustained Read: | 90 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Active Mode Current: | - |
| Brand: | Advantech |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.089217 oz |
HOT
MTA36ASF4G72PZ-2G6E1
Brand:Micron

MTC16C2085S1UC48BA1
Brand:Micron

AA2.259HYA.002F8
Brand:Apacer

DS1995L-F5+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

SDSDQED-016G-XI
Brand:SanDisk

DS1922L-F5#
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

APCFA128GGDAD-6ETM1
Brand:Apacer

MTA9ADF1G72AZ-3G2E1
Brand:Micron

SDSDQAF3-032G-I
Brand:SanDisk

DS9092+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






