Manufacturer No:MTA18ASF2G72HZ-3G2R1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 16GB SOEDIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | SDRAM SODIMM |
| Memory Size: | 16 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 3200 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 260 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 69.6 mm x 30 mm x 3.7 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Memory Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
SFSD4096L1AS1TO-E-ME-221-STD
Brand:Swissbit

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron

MTSD1T5ANC8MS-1WT
Brand:Micron

SDSDAA-016G
Brand:SanDisk

SDSDQED-016G-XI
Brand:SanDisk

SDSDQAD-128G
Brand:SanDisk

SDSDQED-008G-XI
Brand:SanDisk

SFSD2048N1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

DS1971-F3+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

DS9092+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






