Manufacturer No:MTA36ASF4G72PZ-2G6E1
Manufacturer:Micron Technology
Type:Memory Modules
Description:Memory Modules DDR4 32GB RDIMM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Micron Technology |
| Product Category: | Memory Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | RDIMM |
| Memory Size: | 32 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Speed: | 2666 MT/s |
| Operating Supply Voltage: | 1.2 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 95 C |
| Number of Pins: | 288 Pin |
| Brand: | Micron |
| Dimensions: | 133.48 mm x 31.4 mm x 3.9 mm |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Packaging: | Tray |
| Product Type: | Memory Modules |
| Series: | MTA36ASF |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
DECFX-C12DD1KCAQFW
Brand:Innodisk

SDSDQAF3-032G-I
Brand:SanDisk

DS9092R+
Brand:Analog Devices / Maxim Integrated

AQD-SD4U8GN24-SE
Brand:Advantech

SDSDQAE-032G
Brand:SanDisk

SDSDAD-016G
Brand:SanDisk

AA2.255JGA.003EM
Brand:Apacer
SFCE010GW1EB1TO-I-5E-11P-STD
Brand:Swissbit

SDSDAF3-064G-XI
Brand:SanDisk

SFSD016GN1AM1MT-E-5E-21P-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






