Manufacturer No:SDSDQAE-064G
Manufacturer:SanDisk
Type:Memory Cards
Description:Memory Cards WD/SD 64GB UHS U3 MicroSD Card
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Memory Cards |
| RoHS: | Details |
| Series: | SDSDQAE |
| Product: | MicroSD Cards |
| NAND Flash Technology: | 1Znm |
| Memory Size: | 64 GB |
| Sustained Write: | 50 MB/s |
| Sustained Read: | 80 MB/s |
| Interface Type: | UHS-I 104 |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 15 mm x 11 mm x 1 mm |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Memory Cards |
| other: | 120 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Unit Weight: | 0.324389 oz |
HOT
SDSDQED-008G-XI
Brand:SanDisk

MTC4C10163S1SC48BA1
Brand:Micron

MTA18ASF2G72PDZ-2G6E1
Brand:Micron

AA2.P15HGA.001DT
Brand:Apacer

SFSD016GL1AS1TO-I-QG-221-STD
Brand:Swissbit

MTA18ASF2G72HZ-2G6E4
Brand:Micron

SFSD4096L1AS1TO-I-ME-221-STD
Brand:Swissbit

SDSDQAF3-008G-I
Brand:SanDisk

MTC8C1084S1SC48BA1
Brand:Micron

SDSDQAF3-008G-XI
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






