Manufacturer No:SDBPNPZ-512G-XI
Manufacturer:SanDisk
Type:Solid State Drives - SSD
Description:Solid State Drives - SSD 512 GB 3.3V +/-5%
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SanDisk |
| Product Category: | Solid State Drives - SSD |
| Series: | IX SN530 |
| Memory Size: | 512 GB |
| Product: | NVMe SSDs |
| Form Factor: | M.2 2280 |
| Configuration: | TLC |
| Interface Type: | NVMe PCIe |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 22 mm x 80 mm x 2.38 mm |
| Sustained Write: | 1750 MB/s |
| Sustained Read: | 2400 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V |
| Brand: | SanDisk |
| Product Type: | Solid State Drives - SSD |
| other: | 216 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

MTFDKBN30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micron
SEDC600M/1920G
Brand:Kingston

AT45DB021E-SHN-B
Brand:Renesas / Dialog

SDBPNPZ-512G-XI
Brand:SanDisk

OMSP0S3128Q-00
Brand:Kingston

THGAMVG7T13BAIL
Brand:Kioxia America

SBFPF2BU076T001
Brand:Solidigm

OM8SEP41024Q-A0
Brand:Kingston

AT45DB081E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialog
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






