Manufacturer No:W25N04KVZEIR
Manufacturer:Winbond
Type:NAND Flash
Description:NAND Flash 4G-bit Serial NAND flash 3V
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Winbond |
| Product Category: | NAND Flash |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Memory Size: | 4 Gbit |
| Interface Type: | SPI |
| Organization: | 512 M x 8 |
| Timing Type: | Asynchronous |
| Data Bus Width: | 8 bit |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Current - Max: | 35 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Brand: | Winbond |
| Maximum Clock Frequency: | 104 MHz |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | NAND Flash |
| other: | 480 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDDAK7T6TGA-1BC1ZABYY
Brand:Micron

OMSP0S3512Q-00
Brand:Kingston

MTFDKBN30T7TGR-1BK1DFCYY
Brand:Micron

SSDPFKNU020TZX1
Brand:Solidigm

S78HS512TC0BHB013
Brand:Infineon Technologies

THGAMVG7T13BAIL
Brand:Kioxia America

AT25DF321A-MH-Y
Brand:Renesas / Dialog

SBFPF2BU038TOF1
Brand:Solidigm

MT53E1G32D2FW-046 AAT:B
Brand:Micron

SDBPNPZ-256G-XI
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






