Manufacturer No:THGAMVG9T23BAIL
Manufacturer:Kioxia
Type:eMMC
Description:eMMC 64GB v5.1 eMMC (BiCS)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Kioxia |
| Product Category: | eMMC |
| Memory Size: | 64 GB |
| Sequential Read: | 400 MB/s |
| Interface Type: | eMMC 5.1 |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Kioxia America |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | eMMC |
| other: | 152 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
HOT
MTFDKBA400TFS-1BC1ZABYY
Brand:Micron

IKKP200/32GB
Brand:Kingston

DTXM/128GB
Brand:Kingston

AT45DQ321-SHF2B-T
Brand:Renesas / Dialog

IKVP50C/64GB
Brand:Kingston

AT45DB081E-SSHN-B
Brand:Renesas / Dialog

AT25DF512C-MAHN-T
Brand:Renesas / Dialog

MTFDKCC12T8TGJ-1BC1ZABYY
Brand:Micron

SDBPNPZ-1T00-XI
Brand:SanDisk

SDBPNPZ-512G-XI
Brand:SanDisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






