Manufacturer No:SFUI008GJ2AB2TO-I-MS-2A1-STD
Manufacturer:Swissbit
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND Industrial Embedded USB module U-450 8 GB SLC Flash -40 C to +85 C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Swissbit |
| Product Category: | Managed NAND |
| Series: | U-450 |
| Type: | Industrial USB Flash Drive Module |
| Memory Size: | 8 GB |
| Configuration: | SLC |
| Sustained Read: | 36 MB/s |
| Sustained Write: | 26 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 26.65 mm x 36.8 mm |
| Brand: | Swissbit |
| Interface Type: | USB 2.0 |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 3.3 V 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V 5 V |
| Part # Aliases: | 607468 |
HOT
SFUI008GJ2AB2TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1008P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant

SFUI016GJ1AE2TO-C-GS-2AP-STD
Brand:Swissbit
SQF-UDMS1-8G-HDC
Brand:Advantech

GLS85LS1016P-S-I-FZJE-ND104
Brand:Greenliant
MTFC8GAMALHT-AAT TR
Brand:Micron
SQF-UDMS1-4G-HDC
Brand:Advantech

GLS85LS1004P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant

VTDU41PI016G
Brand:Virtium

GLS85LS1016E-S-I-LFJE-ND126
Brand:Greenliant
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






