Manufacturer No:SQF-UDMS1-1G-HDC
Manufacturer:Advantech
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND SQF UDM 1G SLC HOR TYPE D (0~70 C)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Managed NAND |
| RoHS: | Details |
| Series: | SQF-UDM |
| Type: | USB Disk Module |
| Memory Size: | 1 GB |
| Configuration: | SLC |
| Sustained Read: | 32 MB/s |
| Sustained Write: | 16 MB/s |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Advantech |
| Connector Type: | 10-pin |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 5.5 V |
| Supply Voltage - Min: | 4.5 V |
HOT
GLS85LS1128G-S-I-LBJE-ND127
Brand:Greenliant

SFUI016GJ1AE1TO-I-QC-2A1-STD
Brand:Swissbit
SQF-UDMS1-8G-HDE
Brand:Advantech

SFUI032GJ1AE2TO-I-LT-2AP-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1064Q-S-I-LBJE-ND128
Brand:Greenliant

SFUI032GJ1AE1TO-C-NC-2A1-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1008E-S-I-LBJE-ND126
Brand:Greenliant

GLS85LS1008C-M-I-LBJE-ND130
Brand:Greenliant

GLS85LS1032E-S-I-LBJE-ND129
Brand:Greenliant

SFUI008GK1AE1TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






