Manufacturer No:VTDU42PI016G
Manufacturer:Virtium
Type:Managed NAND
Description:Managed NAND 16GBeUSB 10-pin (2.00mm)PESLCCommercial Temp (0 to 70 C)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Virtium |
| Product Category: | Managed NAND |
| Series: | VTDU |
| Type: | eUSB |
| Memory Size: | 16 GB |
| Operating Supply Voltage: | 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Dimensions: | 36.9 mm x 26.6 mm |
| Brand: | Virtium |
| Interface Type: | USB |
| Product Type: | Managed NAND |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Memory & Data Storage |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 5 V |
| Tradename: | TuffDrive |
HOTMTFC8GAMALHT-AAT TR
Brand:Micron

GLS85LP1008P-S-I-FTE-ND004
Brand:Greenliant

SFUI032GJ1AE1TO-I-NC-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI4096J2AB1TO-I-MS-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI016GJ1AE1TO-C-QC-2A1-STD
Brand:Swissbit

SFUI008GK1AE1TO-I-5S-2AP-STD
Brand:Swissbit

GLS85LS1004P-S-I-FZJE-TT095
Brand:Greenliant
SQF-UDMS1-16G-HDE
Brand:Advantech

GLS85LS1016E-S-I-LFJE-ND126
Brand:Greenliant

SFUI016GJ1AE1TO-I-QC-2A1-STD
Brand:Swissbit
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






