Manufacturer No:2700121
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED BL GN
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Blinking Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Green |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_BL_GN PSDSOELEDBLGN |
| Unit Weight: | 2.589109 oz |
HOT
C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

10507
Brand:Carclo Technical Plastics

2700131
Brand:Phoenix Contact
C18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil

C18655_ADELIA-50-WW
Brand:Ledil

C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

C17238_YASMEEN-70-S
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics
C18078_LINDA-10-UP
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






