Manufacturer No:C18077_LINDA-10-F
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Asymmetric Beam for Undercabinet
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Seamless Linear Extrusion Lens |
| For Use With: | Samsung (LM28xB Series) Seoul 3030 Tridonic (LLE FLEX 8mm EXC3) |
| Series: | LINDA-10 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 5.59 mm |
| Length: | 1.14 m |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 143 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 12.5 mm |
| Unit Weight: | 2.027195 oz |
HOT
10140
Brand:Carclo Technical Plastics
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

10417
Brand:Carclo Technical Plastics

C17389_DAISY-7X1-M
Brand:Ledil

2700121
Brand:Phoenix Contact

C18569_AMY-110-W
Brand:Ledil

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

10507
Brand:Carclo Technical Plastics

C16731_ILONA-SS
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






