Manufacturer No:47.360.1020.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Spotlight connector 35 mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | Citizen Samsung COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 35 mm |
| Height: | 3.5 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 945 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG to 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.105822 oz |
HOT1015-1038-1
Brand:New Energy

47.121.-702.14
Brand:BJB

2213254-2
Brand:TE Connectivity

2328118-2
Brand:TE Connectivity / P&B

47.319.4160.50
Brand:BJB

47.319.2030.50
Brand:BJB

46.142.1001.50
Brand:BJB

46.111.1001.50
Brand:BJB

TTR-LENS10
Brand:Banner Engineering

46.131.U801.89
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






