Manufacturer No:2213194-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 OPTIC CLIP TYP 1 LUMAWISE LED HOLDER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Optic Clip |
| For Use With: | Z50 LED Holder |
| Series: | Z50 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 46.7 mm |
| Height: | 2.5 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 10 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Unit Weight: | 0.115205 oz |
HOT
180555-1051
Brand:Molex

4-2213678-5
Brand:TE Connectivity

43.409.-018.80
Brand:BJB

1474368
Brand:Phoenix Contact

2213929-4
Brand:TE Connectivity

SPIRLED-11080
Brand:Wakefield-Vette

2213831-2
Brand:TE Connectivity

2343405-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.360.1010.50
Brand:BJB

47.360.1020.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






