Manufacturer No:46.132.1001.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories SMD terminal block Mini-flex 2pole
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Terminal Block |
| For Use With: | Standard LED Boards |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Height: | 4 mm |
| Length: | 13.1 mm |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Rectangular |
| other: | 1200 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Width: | 8 mm |
| Wire Gauge - AWG: | 24 AWG to 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.028219 oz |
HOT
2328118-2
Brand:TE Connectivity / P&B

4-2213678-5
Brand:TE Connectivity

C18324_ADELIA-110-ADAPTER-B
Brand:Ledil

1474382
Brand:Phoenix Contact

1015-1034-1
Brand:New Energy

46.111.1001.50
Brand:BJB

47.921.-801.68
Brand:BJB

28.901.U166.10
Brand:BJB

1474396
Brand:Phoenix Contact

46.142.1001.50
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






