Manufacturer No:2174024-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories SOLDERLESS LED SKT TYPE NL2 100 VDC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Socket Assemblies |
| For Use With: | COB-L Series LED |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity |
| Diameter: | 16.3 mm |
| Length: | 28 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 35 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Width: | 44.1 mm |
| Unit Weight: | 0.096016 oz |
HOT
2213194-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2213349-1
Brand:TE Connectivity / AMP

1474394
Brand:Phoenix Contact

46.485.1116.50
Brand:BJB

6-2154874-1
Brand:TE Connectivity

46.485.1117.50
Brand:BJB

2213678-4
Brand:TE Connectivity

2213831-2
Brand:TE Connectivity

4-2213678-3
Brand:TE Connectivity

28.901.U166.10
Brand:BJB
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






