Manufacturer No:2213407-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 STD PROFILE 2424 LED HOLDER FOR CXA2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder |
| For Use With: | CXA Arrays |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.512002 oz |
HOT
1071321
Brand:Phoenix Contact

2213254-1
Brand:TE Connectivity / P&B

2213401-1
Brand:TE Connectivity / P&B

46.485.1111.50
Brand:BJB

1474397
Brand:Phoenix Contact

47.921.-802.68
Brand:BJB

1474396
Brand:Phoenix Contact

46.132.1001.50
Brand:BJB

47.121.-305.80
Brand:BJB

2213407-1
Brand:TE Connectivity / AMP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






