Manufacturer No:2213580-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Z50 1924 Standard Profile
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Nichia J Series |
| Series: | LUMAWISE Z50 |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 6 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 22 AWG to 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.257500 oz |
HOT
1-2343404-1
Brand:TE Connectivity / P&B

47.921.-802.68
Brand:BJB

47.319.6380.50
Brand:BJB

2213580-2
Brand:TE Connectivity / P&B

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity

F17438_HEKLA-G2-I
Brand:Ledil
104328-0210
Brand:Molex

47.121.-702.14
Brand:BJB

1474395
Brand:Phoenix Contact

2213678-3
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






