Manufacturer No:2213407-1
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z50 LOW PROFILE 2424 LED HOLDER FOR CXA25
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Array Holder |
| For Use With: | CXA Arrays |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity / AMP |
| Diameter: | 44 mm |
| Height: | 3.4 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.320005 oz |
HOT
5-2154874-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.921.-801.68
Brand:BJB

1474368
Brand:Phoenix Contact

1474367
Brand:Phoenix Contact

SPIRLED-11080
Brand:Wakefield-Vette

C18432_ADELIA-ADAPTER-C
Brand:Ledil

1474396
Brand:Phoenix Contact

47.360.1020.50
Brand:BJB

2213929-3
Brand:TE Connectivity / AMP

1474395
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






