Manufacturer No:47.319.6104.50
Manufacturer:BJB Electric
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories 47.319 Series COB Connector for Bridgelux Cree
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | BJB Electric |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | Connector for COBs |
| For Use With: | Bridgelux Cree COBs |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | BJB |
| Color: | White |
| Diameter: | 50 mm |
| Height: | 5.05 mm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 420 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG |
| Unit Weight: | 0.176370 oz |
HOT
180555-1051
Brand:Molex

K50DS
Brand:Banner Engineering

46.131.2001.50
Brand:BJB

46.485.1116.50
Brand:BJB

47.319.2315.50
Brand:BJB

28.903.-101.10
Brand:BJB

C18431_ADELIA-ADAPTER-B
Brand:Ledil

5-2154874-1
Brand:TE Connectivity / AMP

47.319.6060.50
Brand:BJB

4-2325811-2
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






