Manufacturer No:4-2325807-2
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories LUMAWISE Z45LED HLDR 19X19 typA LEDiL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | Lumawise Z45 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity |
| Color: | White |
| Diameter: | 19 mm |
| Height: | 1 mm |
| Length: | 19 mm |
| Mounting Style: | Panel |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 20 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 19 mm |
HOT
47.319.2315.50
Brand:BJB

F18158_HEKLA-RZ-LENS
Brand:Ledil

46.131.2001.50
Brand:BJB

1474359
Brand:Phoenix Contact

47.360.1010.50
Brand:BJB

47.319.2030.50
Brand:BJB

2213254-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1-2343404-1
Brand:TE Connectivity / P&B

1071316
Brand:Phoenix Contact

2341474-1
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






