Manufacturer No:2213929-5
Manufacturer:TE Connectivity
Type:LED Lighting Mounting Accessories
Description:LED Lighting Mounting Accessories Z35 MINI LED HOLDER 16*19 PANHEAD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | LED Lighting Mounting Accessories |
| RoHS: | Details |
| Type: | LED Holder |
| For Use With: | LED Boards |
| Series: | Z35 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TE Connectivity |
| Color: | White |
| Diameter: | 35 mm |
| Height: | 3.6 mm |
| Mounting Style: | Panel Mount |
| Product Type: | LED Lighting Mounting Accessories |
| Shape: | Round |
| other: | 35 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Tradename: | LUMAWISE |
| Wire Gauge - AWG: | 20 AWG to 18 AWG |
| Unit Weight: | 0.086421 oz |
HOT
2213831-1
Brand:TE Connectivity / AMP

46.485.1114.50
Brand:BJB

2213130-2
Brand:TE Connectivity / P&B

2213929-3
Brand:TE Connectivity / AMP

47.319.6104.50
Brand:BJB

46.132.1001.50
Brand:BJB

4-2325807-2
Brand:TE Connectivity

1474367
Brand:Phoenix Contact

F17438_HEKLA-G2-I
Brand:Ledil

2-2154857-1
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






