Manufacturer No:KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color SYNIOS P2720 KY DMLQ32.23
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Yellow LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 100 lm |
| If - Forward Current: | 350 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.6 V |
| Series: | KY DMLQ32.23 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Luminous Intensity: | 31.4 cd |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 4000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Part # Aliases: | KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3-350-R18 Q65113A5157 |
HOT
XPPAWT-H0-0000-000BU30E7
Brand:Cree LED

GW CSSRM3.EM-N1N4-XX58-1
Brand:ams OSRAM

GW Q9LR34.EM-M2N1-XX53-1
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-N6N9-A636-1
Brand:ams OSRAM

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-F+AYAZ-P+NANB-CQ
Brand:ams OSRAM

KRTBAELPS2.32-1V7A-JW+6B5C-D8+3S4U-7Z
Brand:ams OSRAM

L2C6-30902L04A0900
Brand:Lumileds

SML-522MU8WT86
Brand:ROHM Semiconductor
GW CS8PM1.EM-LRLT-XX57-1
Brand:ams OSRAM

GD CSSRML.14-U9V2-24-1
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






