Manufacturer No:GW Q9LR34.EM-M2N1-XX53-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White OSCONIQ S 5050 GW Q9LR34.EM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Wavelength/Color Temperature: | 5000 K |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 290 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 80 |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| If - Forward Current: | 265 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 22.1 V |
| Length: | 5 mm |
| Width: | 5 mm |
| Height: | 0.7 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Series: | GW Q9LR34.EM |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | LEDs |
| Part # Aliases: | GW Q9LR34.EM-M2N1-XX53-1-45-R18 Q65113A6100 |
HOT
LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-F+AYAZ-P+NANB-CQ
Brand:ams OSRAM

L170-3070703600000
Brand:Lumileds
CLMWB-FKC-Chj1N19a1BB7C4R3
Brand:Cree LED

KY DMLQ32.23-7H6J-35-J3T3
Brand:ams OSRAM

GW CSSRM3.PM-N7P1-A131-1
Brand:ams OSRAM

CMB1507-R108-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

GW CSSRM3.PM-N6N9-XX56-1
Brand:ams OSRAM

L2C5-30901208H15P0
Brand:Lumileds

L1HX-65702D0000000
Brand:Lumileds
GW CS8PM1.EM-LRLT-XX57-1
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






