Manufacturer No:GH CSSRM6.24-V8A2-1-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - Single Color OSLON Square GH CSSRM6.24
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - Single Color |
| RoHS: | Details |
| Product: | Red LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Series: | GH CSSRM6.24 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | ams OSRAM |
| Height: | 2.17 mm |
| Length: | 3 mm |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Single Color LEDs |
| Viewing Angle: | 120 deg |
| Width: | 3 mm |
| Part # Aliases: | GH CSSRM6.24-V8A2-1-1-700-R33 Q65113A5606 |
HOT
CV94A-FGC-CP1R1HJ1BB7D3D3
Brand:Cree LED
HLMP-6804
Brand:Broadcom / Avago

L1HX-65702D0000000
Brand:Lumileds

SMLS14BNTT68
Brand:ROHM Semiconductor

CMB1840-R096-000N0U0A40G
Brand:Cree LED

GW CSSRM3.PM-N3N8-A838-1
Brand:ams OSRAM

KW2 CFLNM3.TK-D5T2-4L07M0-SC6B
Brand:ams OSRAM
XHP35B-H0-0000-0D0ZA440G
Brand:Cree LED

L2C5-30901205H13P0
Brand:Lumileds

KY DMLQ32.23-5J7K-46-J3T3
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






