Manufacturer No:GW CSSRM3.EM-N4N7-XX55-1
Manufacturer:ams OSRAM
Type:LED - High Power
Description:High Power LEDs - White OSRAM OSLON Square GW CSSRM3.EM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | ams OSRAM |
| Product Category: | High Power LEDs - White |
| RoHS: | Details |
| Product: | White LEDs |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Wavelength/Color Temperature: | 4000 K |
| Luminous Flux/Radiant Flux: | 301 lm |
| Color Rendering Index - CRI: | 82 |
| Viewing Angle: | 20 deg |
| If - Forward Current: | 1.8 A |
| Length: | 3 mm |
| Width: | 3 mm |
| Height: | 2.02 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 125 C |
| Lens Shape: | Square |
| Series: | GW CSSRM3.EM |
| Brand: | ams OSRAM |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product Type: | LED - High Power |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | LEDs |
| Part # Aliases: | GW CSSRM3.EM-N4N7-XX55-1-700-R33 Q65113A5019 |
HOT
GW Q9LR33.PM-L9M8-XX510-1
Brand:ams OSRAM

LZ4-00UBH0-00U4
Brand:ams OSRAM

L2C6-40803R18A2200
Brand:Lumileds

150141GS66130
Brand:Wurth Elektronik

XHP50D-H0-0000-0D0ZF440G
Brand:Cree LED

L1RX-2280000000000
Brand:Lumileds

CXB3590-0000-00PN0U0A40G
Brand:Cree LED

L2C6-30902L08A1500
Brand:Lumileds

GW CSSRM3.PM-N7P1-A131-1
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






