Manufacturer No:CLMWB-FKC-ChjkmNst9aFBB794673
Manufacturer:Cree LED
Type:LED - Standard
Description:Standard LEDs - SMD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Cree LED |
| Product Category: | Standard LEDs - SMD |
| RoHS: | Details |
| Product: | RGB LEDs |
| If - Forward Current: | 30 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 3.4 V |
| Wavelength/Color Temperature: | 624 nm |
| Luminous Intensity: | 1260 mcd |
| Length: | 1.7 mm |
| Height: | 1.6 mm |
| Width: | 1.6 mm |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Series: | CLMWB-FKC |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Cree LED |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Product Type: | LED - Standard |
| other: | 9500 |
| Subcategory: | LEDs |
| Type: | Multi-Color LEDs |
HOT
KS DMLQ32.23-6H8J-68-J3T3
Brand:ams OSRAM

150141BS66140
Brand:Wurth Elektronik

KR DMLQ32.23-6J5L-26-J3T3
Brand:ams OSRAM

L1HX-40802D0000000
Brand:Lumileds

XHP50D-H0-0000-0D0ZF230G
Brand:Cree LED

LERTDUWS2WN-KBLA-1+MBNA-C+AXAY-T+MBNA-P
Brand:ams OSRAM

KY DMLQ32.23-5J7K-35-M3W3
Brand:ams OSRAM

CLV1H-FKB-CM1R1H1BB23C4S3
Brand:Cree LED

L1HX-57902D0000000
Brand:Lumileds

GW CSSRM3.PM-MFN5-XX510-1
Brand:ams OSRAM
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






