Manufacturer No:WLS28-2XW1130XPBQ
Manufacturer:Banner Engineering
Type:LED Lighting Bars and Strips
Description:LED Lighting Bars & Strips WLS28-2 Work Light Strip; Switched; Length: 1130 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Color: White; 4-pin M12 Integral QD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Banner Engineering |
| Product Category: | LED Lighting Bars & Strips |
| Product: | LED Lighting Bars |
| Illumination Color: | White |
| Wavelength/Color Temperature: | 6500 K |
| Length: | 1208 mm |
| Width: | 28 mm |
| Series: | WLS28-2 |
| Brand: | Banner Engineering |
| Luminous Flux: | 3200 lm |
| Mounting Style: | Screw Mount |
| Product Type: | LED Lighting Bars and Strips |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | 88001 |
HOT
2213730-1
Brand:TE Connectivity / P&B
WLS70ZCW1200DAQM
Brand:Banner Engineering

A9F4A2A
Brand:Konica Minolta
WLS15PXRGB0920DSQP
Brand:Banner Engineering
WLS15PXRGB0360DSC2
Brand:Banner Engineering
WLS15PXRGB0640DSQP
Brand:Banner Engineering

515-1305-0250F
Brand:Dialight

1319565
Brand:Phoenix Contact

2200000749
Brand:Basler

DX1092/GN
Brand:Bulgin
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






