Manufacturer No:HDSP-4850
Manufacturer:Broadcom Limited
Type:LED Bars and Arrays
Description:LED Bars & Arrays Green Light Bar 2.1 V 1.9 mcd
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Broadcom Limited |
| Product Category: | LED Bars & Arrays |
| RoHS: | Details |
| Illumination Color: | Green |
| Wavelength: | 566 nm |
| Luminous Intensity: | 1900 mcd |
| If - Forward Current: | 30 mA |
| Vf - Forward Voltage: | 2.1 V |
| Series: | HDSP-4 |
| Packaging: | Tube |
| Brand: | Broadcom / Avago |
| Mounting Style: | Through Hole |
| Product Type: | LED Bars and Arrays |
| other: | 120 |
| Subcategory: | LED Indication |
| Type: | Bar Graph Array |
| Unit Weight: | 0.176370 oz |
HOT
LEDILA145XD6-XQ
Brand:Banner Engineering
MLPS-RT-4-0202-00-2000-0000-F
Brand:Bivar

ELM 1-450P
Brand:Bivar

515-1306-0250F
Brand:Dialight
WLS70ZCW1200DAQM
Brand:Banner Engineering
PML50YBFVW
Brand:VCC
WLS70ZCW900DAQM
Brand:Banner Engineering
WLS15PXRGB0220DSKQP
Brand:Banner Engineering
MLPS-RT-4-0304-00-2000-0000-F
Brand:Bivar

515-1305-0625F
Brand:Dialight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






