Manufacturer No:KN1751BS1/4
Manufacturer:TE Connectivity
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials BLK KNRLD W/ SPINNER
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TE Connectivity |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 45 mm |
| Height: | 42 mm |
| Material: | Aluminum |
| Design: | Knurled Straight |
| Color: | Black |
| Series: | KN |
| Brand: | TE Connectivity / P&B |
| Features: | With fingertip spinner |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Part # Aliases: | 3-1437622-8 |
| Unit Weight: | 2 oz |
HOT15A33B010
Brand:Vishay

430211B18
Brand:Apem

JPEPL6052INI
Brand:Amphenol Piher

PKES120B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

H-22-6M
Brand:Bourns

JPEPL5272BL
Brand:Amphenol Piher

JPEPL5272AMI
Brand:Amphenol Piher

947706-001
Brand:Grayhill

KN700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PH15181/4
Brand:TE Connectivity
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






