Manufacturer No:Ag1171
Manufacturer:Silvertel
Type:Interface Modules
Description:Interface Modules Ringing SLIC low cost SIL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Silvertel |
| Product Category: | Interface Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Interface Modules |
| Type: | SLIC |
| Number of Channels / Ports: | - |
| Maximum Data Rate: | - |
| Operating Supply Voltage: | 3.3 V to 5 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Brand: | Silvertel |
| Interface Type: | 2-Wire |
| Product Type: | Interface Modules |
| other: | 60 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Supply Voltage - Max: | 5 V |
| Supply Voltage - Min: | 3.3 V |
| Unit Weight: | 0.676802 oz |
HOT
FIT0860
Brand:DFRobot

2702668
Brand:Phoenix Contact
PCM-3610-CE
Brand:Advantech

2200001009
Brand:Basler

BB-485SD9R
Brand:Advantech

USBC-H-422/485-M-ISO PRO
Brand:Connective Peripherals

BB-USOPTL4-4P
Brand:Advantech

SPXE-11S-R10
Brand:IEI

Ag2120S
Brand:Silvertel

EMUI-0D01-W1
Brand:Innodisk
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






