Manufacturer No:ICR-4461S
Manufacturer:Advantech
Type:Gateways
Description:Gateways GLOBAL NAM 5 ETH 1 RS232 1 RS485 CAN PoE PSE+ SFP USB SD No ACC
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Gateways |
| RoHS: | Details |
| Product: | Gateways |
| Processor Type: | ARM Cortex-A72 |
| Frequency: | 1.2 GHz |
| Data Rate: | 10 Gb/s |
| Interface Type: | USB |
| Supply Voltage - Min: | 9 VDC |
| Supply Voltage - Max: | 48 VDC |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 75 C |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 195 mm x 110 mm x 47 mm |
| IP Rating: | IP30 |
| Memory Type: | RAM |
| Product Type: | Gateways |
| RAM: | 1 GB |
| Security: | WEP WPA WPA2 WPA3 802.1X |
| Series: | ICR-4400 |
| Subcategory: | Ethernet & Communication Modules |
HOT
1234241
Brand:Phoenix Contact

AFX00002
Brand:Arduino

MTC-L4G2D-B01
Brand:MultiTech

Z63000Z2910Z001Z70
Brand:TDK

1192932
Brand:Phoenix Contact

803347
Brand:Amphenol i2s

AS7331-AQFM
Brand:ams OSRAM

EZ08-A100
Brand:DIGI
ASB160PS12
Brand:XP Power

1192931
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






