Manufacturer No:AMAX-4856-B
Manufacturer:Advantech
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules 32-ch IDI & 32-ch IDO EtherCAT Remote I
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 10 V to 30 V |
| Output Voltage: | 5 V to 40 V |
| Output Current: | 350 mA |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | Screw Terminal |
| Brand: | Advantech |
| Series: | AMAX-4856 |
| Subcategory: | I/O Modules |
HOT
1087077
Brand:Phoenix Contact

2884208
Brand:Phoenix Contact

ADAM-4055-C
Brand:Advantech
1550550000
Brand:Weidmuller

2659700000
Brand:Weidmuller

ADAM-6051-D
Brand:Advantech

HSL-AI16AO2-M-VV
Brand:ADLINK Technology

1052416
Brand:Phoenix Contact

1315200000
Brand:Weidmuller

WISE-4060LAN-B
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






