Manufacturer No:PROTOD21G
Manufacturer:Industruino
Type:I/O Modules
Description:I/O Modules PROTO D21G
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Industruino |
| Product Category: | I/O Modules |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | I/O Modules |
| Product: | DC Input/Output Modules |
| Input Voltage: | 7 V to 28 V |
| Output Voltage: | 5 V |
| Output Current: | 2 A |
| Output Type: | DC |
| Termination Style: | DIN Rail |
| Brand: | Industruino |
| other: | 1 |
| Subcategory: | I/O Modules |
| Unit Weight: | 6.349313 oz |
HOT
ADAM-6251-B
Brand:Advantech

G7TC-ID16 DC24V
Brand:Omron Automation and Safety

1315590000
Brand:Weidmuller

2659680000
Brand:Weidmuller

ADAM-3016-AE
Brand:Advantech
ADAM-4068-C
Brand:Advantech

SRT2-ROF16
Brand:Omron Automation and Safety

WISE-4051-B
Brand:Advantech

C200H-OA224
Brand:Omron Automation and Safety

2878696
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






